Vstupní systémy


Logo DigiplexVstupní systémy se používají pro kontrolu vstupu oprávněných osob do objektu. Pracujeme se systémem EZS  DIGIPLEX, který standardně umožňuje rozšíření svých vlastností o vstupní systém.

Uživatel (oprávněná osoba) má k dispozici některý z identifikačních prvků, jako je bezkontaktní karta nebo bezkontaktní klíčenka. Tyto prvky se při vstupu přiloží ke čtečce systému Digiplex. Vstupní systém pak bývá většinou propojen s elektronickým zámkem nebo turniketem.  Nejen že umožní oprávněným osobám vstup, ale druhotně se evidují i příchody a odchody. Plní tak i funkci docházkového systému a nahrazuje vrátného a "píchačky", zlepšuje komfort a přispívá ke zvýšení bezpečnosti v objektu.

 

Rádi vám pomůžeme s návrhem a instalací vstupního systému. Využijte naší nabídky nezávazné kalkulace vstupních systémů zdarma.


Kontakty

JISTOTA s.r.o.
Matúškova 798/7
149 00 Praha 4 - Háje

E-mail: jistota(zavinac)jistotasro(tecka)cz
Tel./Fax: 267 911 041
Mobil: 602 326 584


 

Elektronické zabezpečení objektů – Střední Čechy a Praha. Instalace EZS (Elektronické Zabezpečovací Systémy) a CCTV (kamerové systémy). Montáž zabezpečovacích systémů a zařízení provádíme profesionálně a pečlivě. Rádi Vám zdarma naceníme drátové i bezdrátové EZS a doporučíme vhodné alarmy pro zabezpečení bytu, domu, chaty, skladu, či zabezpečení prodejny. Pro lokality Praha a Střední Čechy je Jistota s.r.o. jasnou volbou.


Copyright © 2018 Jistota, s.r.o.  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes

Nahoru    Zpět    Tisk