O společnosti


Alarmy - Jistota s.r.o.JISTOTA s.r.o. je česká firma působící v oboru poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob již od roku 1989. Za tu dobu jsme nasbírali množství zkušeností a snažíme se je předávat dál našim novým zákazníkům a stále zlepšovat své služby. Dodáváme a montujeme kvalitní zabezpečovací systémy, které jsou homologované i pro ČR a odpovídají všem bezpečnostním a pojišťovacím předpisům. Zároveň je pro nás důležité, aby naše služby byly cenově dostupné. Naší prioritou je udržet si co nejnižší vlastní provozní náklady při dodržení všestranného zákaznického komfortu a kvality poskytovaných služeb. Standardně poskytujeme bezplatný servis zabezpečovací techniky po dobu 24 měsíců a reagujeme skutečně rychle – servis provádíme nejdéle do 24 hodin po jeho nahlášení, jestliže není dohodnuto jinak.

Investice do elektronického zabezpečení představuje důležité rozhodnutí, které se dotýká ochrany osobního majetku. Jde však o oblast dosti specifickou, ve které se budoucí investor nepohybuje často, a tak pro něj není jednoduché získat ucelený přehled o současných technických možnostech. Jsme připraveni poskytnout Vám veškeré informace, abyste mohli zvolit optimální řešení zabezpečení Vašeho majetku.

Pracujeme s kvalitními technologiemi

Nejčastěji námi dodávané bezpečnostní systémy jsou od kanadského výrobce PARADOX SECURITY SYSTEMS. Ve své kategorii jde o špičkovou techniku s ucelenou nabídkou ústředen, detektorů adalšího příslušenství. Díky svým technickým parametrům, spolehlivosti, zajímavému designu a jednoduchému ovládání si získaly systémy PARADOX ocenění na odborných výstavách i od mnoha spokojených zákazníků. Pro uživatele je příjemným zjištěním zajímavý poměr rozumné ceny a užitné hodnoty zabezpečovacího systém.

Kromě ústředen a detektorů PARADOX u nás naleznete i další moduly a prvky od renomovaných českých a zahraničních výrobců. Věříme, že naše zabezpečovací systémy získají Vaši důvěru a splní Vaše očekávání.

Rádi Vám poradíme a ochotně přizpůsobíme cenu a rozsah systému právě Vašim možnostem a požadavkům.


Kontakty

JISTOTA s.r.o.
Matúškova 798/7
149 00 Praha 4 - Háje

E-mail: jistota(zavinac)jistotasro(tecka)cz
Tel./Fax: 267 911 041
Mobil: 602 326 584


 

Elektronické zabezpečení objektů – Střední Čechy a Praha. Instalace EZS (Elektronické Zabezpečovací Systémy) a CCTV (kamerové systémy). Montáž zabezpečovacích systémů a zařízení provádíme profesionálně a pečlivě. Rádi Vám zdarma naceníme drátové i bezdrátové EZS a doporučíme vhodné alarmy pro zabezpečení bytu, domu, chaty, skladu, či zabezpečení prodejny. Pro lokality Praha a Střední Čechy je Jistota s.r.o. jasnou volbou.


Copyright © 2018 Jistota, s.r.o.  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes

Nahoru    Zpět    Tisk