Kamerové systémy CCTV


CCTV kameraSpolečnost Jistota nabízí kamerové systémy včetně komplexních služeb pro Prahu a střední Čechy – od návrhu typu a rozmístění bezpečnostních kamer přes montáž až po následný servis. Našim zákazníkům dokážeme vždy poradit, doporučit kamerovou techniku, odpovídající jejich požadavkům a nabídnout cenově přijatelné řešení.

Zkratka CCTV je odvozena od anglického pojmu closed circuit television, čemuž odpovídá český ekvivalent uzavřené televizní okruhy. Často se pro CCTV používá rovněž starší pojem průmyslová televize nebo průmyslová kamera.


Využití CCTV kamerových systémů

Kamerové systémy CCTV se používají pro sledování nejrůznějších objektů, prostorů a pracovních procesů. Vzhledem k poklesu cen kamerových systémů a k zmenšení, které bezpečnostní kamery prodělaly, jsou v současnosti hojně využívány i v soukromí. CCTV jsou ideální pro zvýšení bezpečnosti a komfortu bydlení. Zabezpečovací kamery mohou být jak ve vnitřním, tak venkovním prostředí. Kamerové bezpečnostní systémy fungují i v naprosté tmě. Díky technickému pokroku a snižování cen jsou používány téměř výhradně barevné bezpečnostní kamery. Digitální technologie se rovněž prosadila i do oblasti záznamu obrazu.


Záznam obrazu kamerovými systémy CCTV

Bezpečnostní kamerové systémy CCTV používají speciální vícevstupové digitální videorekordéry, které umožňují dlouhodobý, bezobslužný záznam obrazu i zvuku na pevný disk. Často jsou tato zařízení vybavena videoserverem, který umožňuje plnohodnotný vzdálený přístup a správu přes internet. Přísná bezpečnostní opatření zamezují zneužití dat, získaných z CCTV, třetí stranou.

Kamerové systémy s Jistotou

Naše společnost nabízí montáž bezpečnostních kamer i celých okruhů kamerových systémů CCTV v Praze a Středních Čechách. Instalace CCTV je možná do soukromých domů i velkých průmyslových objektů.

Objednejte si u nás nezávaznou kalkulaci kamerového systému zdarma.


Kontakty

JISTOTA s.r.o.
Matúškova 798/7
149 00 Praha 4 - Háje

E-mail: jistota(zavinac)jistotasro(tecka)cz
Tel./Fax: 267 911 041
Mobil: 602 326 584


 

Elektronické zabezpečení objektů – Střední Čechy a Praha. Instalace EZS (Elektronické Zabezpečovací Systémy) a CCTV (kamerové systémy). Montáž zabezpečovacích systémů a zařízení provádíme profesionálně a pečlivě. Rádi Vám zdarma naceníme drátové i bezdrátové EZS a doporučíme vhodné alarmy pro zabezpečení bytu, domu, chaty, skladu, či zabezpečení prodejny. Pro lokality Praha a Střední Čechy je Jistota s.r.o. jasnou volbou.


Copyright © 2018 Jistota, s.r.o.  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes

Nahoru    Zpět    Tisk