Elektrická požární signalizace EPS


Logo MenvierV oblasti požárních systémů máme dlouhodobě dobrou zkušenost se špičkovými a cenově výhodnými EP signalizacemi od britské firmy MENVIER. Ta dodává ucelenou, homologovanou řadu ústředen, konvenčních i analogových, a kompletní sortiment požárních hlásičů. Tyto hlásiče požárů splňují podmínky našich i evropských norem. Elektrické požární systémy navrhujeme v rámci platné legislativy a dle požadavků zákazníka. Některé prvky EPS lze také začlenit do elektronických zabezpečovacích systémů, a tím zvýšit jejich funkčnost.


Požární signalizace pro rodinné domy povinně

Elektrická požární signalizace a hlásiče požárů nejsou jenom užitečné technolgie pro ochraně osob a majetku, ale od 1. července 2008 jsou také povinnou součástí vybavení novostaveb rodinných domů. Vyhláška č. 23/2008 Sb., o technických podmínkách požární ochrany staveb, přinesla vyšší požadavky na vybavení nových rodinných domů a staveb určených pro bydlení zařízením autonomní detekce a požární signalizace a také přenosnými hasicími přístroji.

 

Rádi vám pomůžeme s návrhem protipožární ochrany, výběrem i instalací požárního hlásiče. Nechte si vytvořit nezávaznou kalkulaci EPS zdarma.


Kontakty

JISTOTA s.r.o.
Matúškova 798/7
149 00 Praha 4 - Háje

E-mail: jistota(zavinac)jistotasro(tecka)cz
Tel./Fax: 267 911 041
Mobil: 602 326 584


 

Elektronické zabezpečení objektů – Střední Čechy a Praha. Instalace EZS (Elektronické Zabezpečovací Systémy) a CCTV (kamerové systémy). Montáž zabezpečovacích systémů a zařízení provádíme profesionálně a pečlivě. Rádi Vám zdarma naceníme drátové i bezdrátové EZS a doporučíme vhodné alarmy pro zabezpečení bytu, domu, chaty, skladu, či zabezpečení prodejny. Pro lokality Praha a Střední Čechy je Jistota s.r.o. jasnou volbou.


Copyright © 2018 Jistota, s.r.o.  |  Redakční systém inCMS  |  Tvorba webových stránek Inexes

Nahoru    Zpět    Tisk